شتابدهنده بیلدزآپ

به تیم های برگزیده خدمات مختلفی ارائه می شود تا میزان جدیت و تعهد تیم ها سنجیده شده و در نهایت اعتبارسنجی اولیه انجام شود. تیم ها تحت حمایت بیلدزآپ قرار گرفته تا به توسعه محصول خود بپردازند و یک مدل پایدار و قابل بهره برداری دست پیدا کنند. با ارزیابی پارامتر های مختلف مانند کسب درآمد حداقلی و یا ایجاد کسب و کار مطمئن، تیم ها وارد ارزیابی نهایی می شوند. در این مرحله استارتاپ ها می توانند پس از گذراندن ارزیابی نهایی، می توانند جذب سرمایه داسته باشند.

هدف ما در بیلدزآپ کمک به استارتاپ ها و کسب و کار های جدید در حوزه ساختمان و زیرساخت برای رشد، توسعه و رقابت در بازار است.در مرحله شتابدهی، علاوه بر فضای کار و منتورشیپ، از مشاوره حقوقی، منابع انسانی و مالی بهره‌مند شده و سرمایه اولیه نیز دریافت خواهید کرد. امکان ارتباط با شبکه سرمایه‌گذاران نیز از مزایای چشمگیر این مرحله برای استارتاپ‌هاست. در مرحله آخر، علاوه بر تمام خدمات مراحل پیش، شاخص‌های عملکردی شما تعریف و پایش می‌شود.

داستان ما

مرکز نوآوری مهندسی و ساخت (بیلدزآپ) با هدف برهم‌کنش فعال، هماهنگ و گسترده با شبکه بزرگ نیروهای انسانی متخصص و کارآمد، جامعه مهندسی، بنگاه‌های فعال، سیاست‌گذاران و دست‌اندرکاران گوناگون زنجیره ارزش صنعت ساختمان و زیرساخت از یک سو و بازیگران زیست‌بوم نوآوری و فناوری از سوی دیگر، به‌منظور پشتیبانی از ایده‌ها و طرح‌های تیم‌های نوپا و نوآور در راستای ارتقای کیفیت، کارایی و افزایش اثربخشی و توسعه خدمات، با راه‌اندازی نهاد نوآوری در این زیست‌بوم و بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای نوآوری و فناوری؛ در مسیر پیش‌بردن گامی کوچک اما مؤثر در راستای بالندگی این صنعت بزرگ و پیشران و ارائه ارزش به تمامی ذینفعان آن است.

چشم‌انداز

بیلدزآپ به‌عنوان مجموعه‌ای متوازن و یکپارچه، رهبر بازار در زیست بوم نوآوری در صنعت ساختمان و احداث؛ و پیشرو در پشتیبانی از کسب و کارهای نوپا و بالغ، با هدف دستیابی به نقش برجسته کشور و منطقه در افق پنج‌ساله است.

ماموریت

ما با سازماندهی و تسهیل بستر نوآوری‌های (کسب‌وکار و محصول) حوزه این زیست‌بوم؛ یاری‌گر و همراه تیم‌های مستعد، خلاق و مصمم برای تحقق ایده‌های ناب و خلق رویاهای آن‌ها با به‌کارگیری ظرفیت‌های سازمانی و بهره‌گیری از فرصت‌های ملی و بین‌المللی مبتنی بر استعدادهای انسانی و تحول‌آفرینی با بهره‌گیری از ظرفیت‌های ملی صنعت ساختمان در راستای خلق ارزش‌های نوآورانه جهت ارتقای ذینفعان هستیم.

 

ارزش ها

بر این باوریم که کارآفرینان همواره قدرت تحول‌آفرینی جامعه و جذب فرصت‌های ثروت‌فزونی را خواهند داشت، در این مسیر همواره بر حفظ ارزش های خود کوشا هستیم.

برابری، صداقت و احترام

جسارت و مسئولیت‌پذیری

فرهنگ یادگیری و مهارت‌افزایی مستمر

تیم رهبری بیلدزآپ

دکتر علی سنگینیان

رییس هیات مدیره(معاون سرمایه گذاری کیسون)

مهندس سید حمیدرضا علوی

نایب رییس هیات مدیره(معاون سرمایه گذاری شناسا)

محمد صادق سبحانی

عضو هیات مدیره(مدیرعامل تریگ آپ)

دکتر محمد بروجردی

مدیر عامل(CEO)